" />
ВСЕ БЛОГЕРЫ
БЛОГ АЛЕКСЕЯ МАЗУРА

"Уроки патріотизму" від Дмитра Тєрєшкова і Василіси Фролової на радіо "Вєсті"


У неділю, 3 серпня, ведучі радіо "Вєсті" Дмитро Тєрєшков і Василіса Фролова в "Ефірі без правил" висміяли запроваджувані Міносвіти "Уроки мужності", порівнявши через це Україну з Північною Кореєю. "Такие уроки - только там", - мовив Тєрєшков і продовжив питанням: "А есть ли подобное в Бельгии или Японии?".

При цьому обидва ведучі вели себе як блазні, висміюючи не лише шкільну новацію, а й взагалі такі поняття як патріотизм, любов до Батьківщини. Тєрєшков навіть цитату навів з Толстого: "патриотизм - это чувство грубое, вредное, стыдное, дурное, а главное - безнравственное".

І це лунає в українському ефірі в той час, коли наші хлопці гинуть за Україну на Донбасі!!! Коли рухомі щирими почуттями любові до рідної землі, люди ходять у вишиванках, з пов'язаними на плечах українськими прапорами, прикрашають синьо-жовтою символікою свої будинки, автівки тощо! Коли все суспільство через волонтерів відчайдушно допомогає фронту!

Наскільки доречна піднята ведучим тема на тлі і в контексті цих буремних, трагічних подій, в яких гартується українська нація й міцініє у боях за свою Незалежність українська Держава? За данних обставин виголошена Тєрєшковим цитата сприймається плювком у саму українську душу, звучить глибокою зневагою до героїзму патріотів, що захищають Україну від російських загарбників ціною власного життя!

Яким же проросійським моральним виродком потрібно бути (Тєрєшков на відміну від Матвія Ганапольского, Сакена Аймурзаєва та інших колег по радіо - не громадянин Росії, тобто "наш", доморощений), аби вдатися до такого саме зараз! І спокійно ходити по землі далі, готуючи на черговий ефір новий антиукраїнський вибрик та розмірковуючи, а як ще можна принизити українців. Що б іще такого сказати, аби ранити нас ще глибше, щоби нам було болючіше. Бо судячи зі всього, Тєрєшков відчуває від цього кайф, насолоду морального садиста, адже подібні висловлювання трапляються в нього регулярно. Скільки ж можна це терпіти?

До честі аудиторії, протягом опитування близько 80 % слухачів висловилися за "уроки мужності". Думаю, голосували в тому числі наперекір ведучим, котрі, як могли, з "шутками да прибаутками", знущалися над патріотичними почуттями українців. "Я розочарован", - підсумував Тєрєшков.

"Если мне близки слова Толстого, то как мне быть с ЭТИМ ГОСУДАРСТВОМ при том, что мой ребенок идет в школу и я не хочу уроков мужества?" - продовжив бідкатися в ефірі Тєрєшков. А хіба відповідь не очевидна? Батьківщина Толстого чекає на тебе! Чого ж ти досі тут? Чого псуєш собою повітря і паплюжиш українську землю?

Тим більше, що слова російського класика напрочуд слушні й підходящі якраз для характеристики саме російського патріотизму - завжди великодержавного, шовіністичного, імперського, загарбницького, завойовницького. Український патріотизм - принципово інший. То їдь до Москви і повчай там путіна, йому Толстого цитуй! А нам - не треба, у нас, українців - інші орієнтири.

КНИЖНЫЙ БУЛЬВАР: Август 2011


Прикрепленные файлы:
Версия для печати* Найдя ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Реклама:
Новости по теме:
Ведуча радіо «Вєсті», громадянка РФ Ксенія Туркова оголосила повітряну тривогу в Харкові
31.01.2015 12:57
Захищаючи Щорса, на радіо «Вєсті» розповіли, що в Україні йде громадянська війна, в нас немає героїв, а руйнація пам’ятника леніну - злочин
25.01.2015 12:21
У ведучих радіо "Вєсті" Дмитра Тєрєшкова і Василіси Фролової Майдан і Свобода асоціюються зі смородом
22.10.2014 10:56
Моральна комісія розгляне "жовто-блакитну істерію"
17.10.2014 14:49
Нацрада не заперечує проти порівнянь українців з нацистами в українському ефірі
30.09.2014 11:38
У Василіси Фролової - нав'язлива ідея? Ведуча радіо "Вєсті" знову оточила Маріуполь російськими військами
31.08.2014 19:13
Дмитро Тєрєшков і Василіса Фролова оточили Маріуполь російськими військами
30.08.2014 13:32
У День Національного прапора на радіо "Вєсті" масові прояви патріотизму українців назвали "желто-блакитной истерией"
23.08.2014 16:18
НЕК з питань захисту суспільної моралі займеться Матвієм Ганапольським
12.08.2014 13:33
Замість Дмітрія Кісєльова на радіо «Вєсті» - Дмитро Тєрєшков?
20.07.2014 14:53